Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Dalaman’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 25 dakikadır.

Çanakkale Dalaman uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Dalaman Uçak Bileti

Çanakkale Dalaman Uçak Bileti

Muğla, Dalaman, ülkemizin denizi, doğası ve tarihi ile bütünleşip tüm güzellikleri aynı anda sunabilen ender köşelerinden biridir. Oldukça güzel manzaralara tanık olabileceğiniz Dalaman, kendine has köyleri, eşsiz güzellikteki koyları, güneşin doğuşunu ve batışını seyredebileceğiniz muazzam yerleri ile insanları cezbediyor.

Kapıdağı Yarımadası, Hurmalı ve Sarsala koyları arasındaki bölümü kapsar. Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük ikinci yarımadası olma özelliğini taşıyan Kapıdağı Yarımadası, sahip olduğu adalar, burunlar ve koyları ile gezginlerin Dalaman’da uğrak noktalarından biridir.

Asma Eski Köprü bir diğer adı ile de Tarihi Ak Köprü, Köyceğiz ve Fethiye arasında konumlandırılan güzel bir noktada bulunuyor. Köprünün tarihi oldukça eskilere dayanıyor. Hoş görüntüsü ile özellikle fotoğraf çekimleri için tercih edilen Asma Köprü, Dalaman’ın tarihi yapıları arasında yerini alır.

Dalaman Pazarı, bölgeye has kıyafetleri bulabileceğiniz ve gözlemeler yiyebileceğiniz hoş bir pazardır. Dalamanlıların el emeği ile yaptığı pek çok el işçiliği ve hediyelik eşyaların satıldığı bir halk pazarı olan alan, ilçenin gözde yerlerinden biridir. Şehirde tekne turu yaparak kara yolu ile ulaşımın sağlanamadığı pek çok koyu da ziyaret edebilirsiniz.

Çanakkale Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Çanakkale Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.