Çok ucuz fiyatlarla Antalya Muğla uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Antalya’dan Muğla’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Antalya’dan Muğla’dan uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 5 saat 30 dakika sürer.

Antalya Muğla uçak bileti al!

Sizde Antalya’dan Muğla’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizden en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Antalya Muğla ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Muğla Uçak Bileti

Antalya Muğla Uçak Bileti

Tatil denildiğinde ilk akla gelen yer olan Muğla gerek şehir merkezi, gerekse kıyı şeridi ile coğrafyanın en güzel halini sizinle buluşturur. Dünya üzerindeki en güzel plajlara ve koylara sahip olduğu görülen kent yaz aylarının gelişi ile beraber milyonlara ulaşan yerli ve yabancı gezginin daimi adresidir.

Datça yarımadasının en uç noktasındaki Knidos Antik Kenti, ülkemizin en güzel köşelerinden biridir. Muhteşem bir görkeme sahip olduğu görülen Knidos, ilk dönemlerinde yapılan en büyük ikinci tıp okuluna sahiptir. Berrak sularında yüzebileceğiniz antik kentin etrafında Datça’nın meşhur lezzetlerini tatmak içinde bir restoran vardır.

Antalya Muğla uçak bileti fiyatları

Muğla’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muğla’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti bu güzergahta çok ucuz. Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Muğla’ya ya da Muğla’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyata kadar sıralanır.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Muğla uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Antalya Muğla uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.