Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Muğla uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Muğla’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Bingöl’den Muğla’ya uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 12 saat 25 dakika sürer. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Bingöl Muğla uçak bileti al!

Sizde Bingöl’den Muğla’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Bingöl Muğla ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Muğla Uçak Bileti

Bingöl Muğla Uçak Bileti

Türkiye’nin en keyif verici kentlerinden olan Muğla, birbirinden güzel ilçeleri, buradaki plajları, koyları ve daha nicesi ile ülkemizde yaz turizmi başkentleri arasında gelir. Tabiatı ile tam bir doğa harikası olan kent, bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin en çok rağbet gösterdiği şehirlerin başındadır.

Son derece sakin ve dalgasız bir plaj olan Ölüdeniz, dünyanın en ilgi çekici sahilleri arasındadır. Şehrin yaz aylarında hareketli noktaları arasındaki Fethiye, muhteşem sahilinin; deniz, kum ve güneşin uyumu ile birleşmesi sonucunda olağanüstü bir atmosferdir.

Bingöl Muğla uçak bileti fiyatları

Muğla seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muğla seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Muğla uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Muğla uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Bingöl Muğla uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.