Çok ucuz fiyatlarla Muğla Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muğla’dan Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Muğla Trabzon uçak bileti al!

Sizde Muğla’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Muğla Trabzon ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Muğla Trabzon Uçak Bileti

Muğla Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz’in kendine münhasır şehirlerinden olan Trabzon, ülkemizin yeşili bol, çeşitli insan kültürleri ile dikkat çeken şehridir. Yayla turizminin son derece aktif olduğu kent, lezzetli mutfağı ile de farklı yemekler ile tanışmanıza olanak tanır.

Tarihi, gastronomisi, tabiatı ve kültürü ile gezilip görülmeye değecek pek çok özelliğe sahip olan Trabzon’da yıl boyunca en çok turist çeken Sümela Manastırı, Maçka ilçesindedir. Yapımına karar verilmeden önce birçok rivayetten esinlendiği bilinen manastır sarp kayalıklar üzerindedir. Zamana karşı yenik düştüğü durumlarda restorasyon dönemlerinden geçirilen yapı, günümüze kadar gelmeyi başardı.

Muğla Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Muğla Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum-Milas ve Dalaman Havalimanı içinden de Muğla Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Muğla Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.