Çok ucuz fiyatlarla Muş Muğla uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Muğla’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 40 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Muş Muğla uçak bileti al!

Sizde Muş’tan Muğla’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Muş Muğla ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Muş Muğla Uçak Bileti

Muş Muğla Uçak Bileti

Dünyanın en güzeli seçilen plajları ile, muhteşem Ege mutfağını sunan sevimli insanları ve mitolojik dönem kalıntıları ile ülkemizin en sevilen noktalarından olan Muğla, gezilip görülecek yerler bakımından bir hayli zengindir.

Marmaris’e 16 kilometre uzaklıkta olan “Sedir Adası” veya diğer bir adı ile Kleopatra Adası, şehrin turizm kapılarından biridir. Kentin mitolojik dönemlerine eşlik eden bir tarihe dayalı olan ada, adını altın renkli kumsalından alır. Rivayete göre ise Kleopatra’nın burada yüzdüğüne inanılır.

Muş Muğla uçak bileti fiyatları

Muğla seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muğla seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Muş Muğla  uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Muğla uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Muş Muğla  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.