Çok ucuz fiyatlarla Van Muğla uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Van’dan Muğla’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Genellikle her gün farklı saatlerde gerçekleşen uçuş, bazen aktarmalı olabilir. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Van Muğla uçak bileti al!

Sizde Van’dan Muğla’ya  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Van Muğla ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Van Muğla Uçak Bileti

Van Muğla Uçak Bileti

Dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı turistler tarafından büyük bir ilgi gören Muğla, tabiatının yanı sıra antik ve kültürel değerleri ile de önemli bir konuma sahiptir.

Ege’nin en sevimli kentleri arasında dikkat çeken Muğla, günümüzde turizmin öncü kollarından biridir. Hem mitolojik tarihi, hem de doğal güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakan Knidos Antik Kenti, Datça’nın en güzel koyları arasındadır. Berrak sularında kendinizi kaybedebileceğiniz Knidos, görmekten keyif alacağınız bir turizm destinasyonudur.

Van Muğla uçak bileti fiyatları

Muğla seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muğla seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Van Muğla uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Van Ferit Melen Havalimanı içinden de Van Muğla uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Van Muğla uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı