Çok ucuz fiyatlarla Muş Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Kahramanmaraş’a  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

Muş Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş nerelere gidebiliriz?

Muş Kahramanmaraş Uçak Bileti

Muş Kahramanmaraş Uçak Bileti

Bir Akdeniz şehri olan Kahramanmaraş kültürel ve tarihsel turların en güzel adreslerinden biridir. Ülkemizin en güzel turizm noktalarından biri olan şehir, köklü bir geçmişe sahiptir. Doğal zenginlikleri açısından da geniş bir içeriğe sahip olan Kahramanmaraş; özellikle gölleri, dokusu bozulmayan köyleri ve çeşitli ilçelerinde bulunan yaylaları ile ilgi çekicidir. Aynı zamanda Maraş, damakları şenlendiren lezzetleri ile Türkiye’nin önemli gastronomi şehirlerinden biridir.

Yapım tarihinin milattan önce 9. yüzyıla dayandığı bilinen Kahramanmaraş Kalesi, şehrin en eski yapılarından biridir. Genç Hitit döneminden kalma en güzel eserler arasında yer alan kale, sonraki dönemlerde çeşitli uygarlıkların eline geçmesi ile birlikte farklı eklentiler kazandı. Özellikle 7. ve 8. yüzyılda bölgeye hakim olan Bizans ve Müslümanların çekişmelerine neden olan yapı, şehrin tarihsel süreçlerine dair detaylar verir. Görkemli bir mimariye sahip olan Maraş Kalesinin kapısında bulunan aslan heykeli bugün Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesinde sergilenir.

Şehrin en güzel atmosferini sunan Maraş evleri, tarihi yüzlerce yıl öncesine dayanan mimarilerdir. Şehrin dar ve taşlı sokakları arasında karşınıza çıkan evler karakteristik sivil mimarinin en güzel örneklerini simgeler.

Muş Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Muş Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.