Çok ucuz fiyatlarla Muş Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Kütahya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 20 dakikadır.

Muş Kütahya uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Muş Kütahya Uçak Bileti

Muş Kütahya Uçak Bileti

Tarihte Frigyalıların önemli bir yerleşim yeri olarak bilinen Kütahya, Anadolu’nun  köklü şehirleri arasındadır. Ege Bölgesinde bulunan kent, özellikle bahar ve yaz aylarında kendini teslim ettiği yeşil ve kızıl renkleri ile büyüleyici bir atmosfere sahiptir. Ülkemizin çini ve seramikleri ile ün kazanan şehri, aynı zamanda çiniden elde edilen ürünleri ile dünyanın ilk yapıları arasına girer.

Kütahya şehir merkezine 90 kilometre uzaklıkta bulunan Domaniç Ormanları, doğa ile başbaşa kalabileceğiniz en güzel adreslerden biridir. Özellikle bahar ve yaz aylarında rengarenk bir hal alan Domaniç, ülkemizin en değerli doğal güzellikleri arasındadır. Ertuğrul Gazinin yaz aylarını geçirdiği yer olarak da bilinen bölge, aynı zamanda tarihsel bir özelliğe de sahiptir. Flora ve fauna açısından geniş bir perspektife hakim olan orman, 40 farklı bitki türüne ev sahipliği yapar. Şehir yaşamından sıkılanlar için muazzam bir tercih olması ile şehre yolu düşen gezginlerin mutlaka ziyaret ettiği nokta olan Domaniç, ormanlık alan içinde 30 kilometrelik bir yürüyüş parkuruna sahiptir. Sizi tabiatın en güzel yönleri ile karşılayan bölge aynı zamanda fotoğraf sanatçılarının da ülkemiz genelinde tercih ettiği noktalardan biridir.

Muş Kütahya uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent

A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Muş Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.