Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Muş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 35 dakikadır.

Bodrum Muş uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Muş bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Bodrum Muş Uçak Bileti

Bodrum Muş Uçak Bileti

Tarihi bir dokuya sahip olan Muş, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Yüzyıllar boyunca çeşitli kültür ve inançların egemenliği altına giren şehir, geleneksel tarzı ile sizi geçmişe doğru bir yolculuğa çıkarır. Medreseleri, hanları, camileri ve etnik tarzı ile karakteristik özelliğini ortaya koyan şehir, kültür ve tarihin iç içe geçtiği yerdir.

Geniş bir alan içinde şehrin ilk yerleşim yeri olarak bilinen Muş Kalesi, bugün çok farklı medeniyetlere ait ayak izlerinin olduğu yerdir. Şehir merkezinde yer alan kalenin kimler tarafından ve hangi dönem kapsamında yapıldığı tam olarak bilinmese de tarihe dair ipuçları bize Moğol istilası sırasında kalenin adının geçtiğin gösterir. Hz. Ömer döneminde Müslümanların eline geçen yapı, Arapların Anadolu’ya yerleşmek için kullandığı güzergah üzerindedir. Günümüzde Arap, Selçuklu ve Osmanlı’ya dair kalıntıların gün yüzüne çıkarıldığı bölge aynı zamanda bu uygarlıklara ait kaya mezarları ile de çevrilidir. Bugüne dek pek çok kısmının çeşitli saldırılar ve savaşlar esnasında tahrip olduğu gözlemlenen Muş Kalesi, son yıllarda önemli bir tadilattan geçirilerek turizme kazandırıldı.

Bodrum Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent

A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Bodrum Muş bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.