Çok ucuz fiyatlarla Isparta Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Muş’a haftada en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 50 dakikadır.

Isparta Muş uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Isparta Muş Uçak Bileti

Isparta Muş Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski kentlerinden biri olan Muş kaleleri, köprüleri, camileri ve manastırları ile kültürel tarihi bir turizm alanıdır.

Muş şehir merkezinde yer alan Muş Kalesi, kentin en eski yerleşim yeri olarak bilinir. Hangi tarihlerde kimler tarafından yapıldığı tam olarak bilinmeyen yapı, adını Moğol İstilaları döneminde sıklıkla duyurdu. Hz. Ömer döneminde Müslümanların eline geçen Muş Kalesi, Arapların Anadolu’ya geçmek için kullandığı ilk adım olarak da görülür. Turizme kazandırılması amacı ile eser, Muş Belediyesi çevre düzenlemesi kapsamında restorasyon döneminden geçirildi ve park olarak hizmete açıldı.

Şehrin yöresel dokusunu muhafaza eden noktalarından olan Demirciler Sokağında yer alan Yıldızlı Han, 1307 yılında Miralay Seyfi Bey emrinde yapıldı. İki kattan meydana gelen yapının ilk katı kesme taştan, ikinci katı ise kerpiçten yapılması sonucu oldukça dikkat çekicidir. Geçmiş yıllarda İpek Yolu üzerinden bulunmasından dolayı tüccarların uğrak noktası haline gelen Yıldızlı Han, Selçuklu mimari tarzının tüm özelliklerine hakimdir. Alt katı manifaturacılar, bakırcılar ve kuyumculardan oluşan yapının üst katı ise otel olarak kullanılır.

Isparta Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent

A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Isparta Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı