Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Afyon uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir'den Afyon'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 40 dakikadır.

Nevşehir Afyon uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Afyon'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon'da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Afyon Uçak Bileti 300x200 Nevşehir Afyon Uçak Bileti

Nevşehir Afyon Uçak Bileti

Tarihin en derin dönemlerine kadar uzayan geçmişi ile bugün pek çok uygarlığın ayak izlerine hakim olan Afyon, İç Anadolu ve İç Batı Bölgelerini birbirine birleştiren bir noktada yer alır. Sucuğu ile ünlü olan şehir, aynı zamanda ülkemizin termal başkentidir. Gerek şehir merkezinde, gerekse çevre ilçelerinde pek çok kaplıca kaynağına ev sahipliği yapan Afyon bu özelliği ile her yıl binlerce turisti ağırlar. Ülkemizin işgalci güçlerden kurtulmaya çalıştığı dönemlerde olaylara yakından tanıklık eden ve önemli bir merkez olarak varlığını sürdüren Afyon, geçmişten beri stratejik bir konuma sahiptir. Bu dönemin manevi hazzını yansıtan pek çok esere ev sahipliği yapan şehir, müzeleri ve türbeleri ile tarihseverlerin ilgi odağıdır.

Anadolu'nun ilk kurulan mevlevihanelerinden biri olan Sultan Divani Mevlevihanesi ile Türk İslam kültürünü en güzel şekilde yaşatan Afyon, aynı zamanda bu özelliği ile ülkemizin önemli inanç merkezleri arasına girer. Şehrin pek çok noktası Osmanlı dönemi sivil mimari özelliğini temsil eden yapılar ile çevrilidir. Günümüzde hala tipik bir Anadolu şehri olma özelliğini muhafaza eden Afyon, tarihsel ve kültürel gezilerin başkentlerinden biridir.

Şehrin merkezinde yer alan Afyon Kalesi, 225 metre ile Türkiye'nin en yüksek kaleleri arasına girer. Afyon'un ayaklar altına alan yapı, şehri kuş bakışı izlemek için en güzel yerdir.

Nevşehir Afyon uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp'e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer'dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

Nevşehir Afyon uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.