Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir'den Ağrı'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 40 dakikadır.

Ucuz Ağrı otelleri içinden en kalitelisini ve en ekonomik olanlarını seçtik. Ayrıca Ağrı uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ekonomik!

Ağrı Otelleri

grand canes hotel 1 e1542966880464 500x300

Grand Cenas Hotel Ağrı Türkiye

0 görüşler

Ağrı  Şehir merkezine arabayla sadece 10 dakika uzaklıktadır.  Grand Cenas Hotel bölgedeki en konforlu oteldir. 24 saat açık resepsiyon hizmeti, ücretsiz özel otoparkı, kapalı havuzu, saunası ve Türk hamamı bulunan otelin sade dekorlu odaları ücretsiz Wi-Fi erişimine sahiptir.

ortalama fiyatı220TL SEÇİN

Ağrı'da yapılacak şeyler

Ağrı'ya gitmek isteyenlere özel bilgiler. Ağrı gezi rehberi detaylı olarak şehri anlatıyor.

tatil city

Ağrı ucuz uçak bileti

Nevşehir Ağrı uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Ağrı'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı'da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Ağrı Uçak Bileti 300x195

Nevşehir Ağrı Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Ağrı, ülkemizin en büyük dağı olan Ağrı Dağına ev sahipliği yapar. Şehir, 12 ay boyunca zirvesinde eksik olmayan karları ile Ağrı Dağının eteklerine kuruludur. Bundan dolayı özellikle kış aylarında oldukça soğuk ve kuru bir iklimin hakim olduğu kent, bu özelliğini kış sporlarına yatkınlığa dönüştürerek avantaja sağlar.
Anadolu'nun pek çok kentinde olduğu gibi tarihsel süreçleri yoğun olarak yaşayan Ağrı, özellikle Selçuklu ve Osmanlı döneminden kalma seçkin örnekler ile bugün görülmeye değer bir profil çizer. Bir dağın yamacındaki yüksek tepe üzerine kurulu olan İshak Paşa Sarayı, şehrin önemli sembollerinden biridir. Doğubeyazıt ilçesine 5 kilometre mesafede yer alan saray, Osmanlı dönemi mimarilerinin en güzel örneklerinden biridir. O dönem içinde İstanbul dışına inşa edilen sayılı eserlerden biri olan İshak Paşa, aynı zamanda imparatorluğun Topkapı Sarayından sonra ikinci teşkilat sarayıdır. Lale devri eseri olan yapının inşası toplamda 100 yıl sürdü. Aslen bir külliye olan saray, aynı zamanda Fars esintileri ile de göze çarpar. Bina dünyanın ilk kalorifer tesisatının düzenlendiği yapı olma özelliğine de sahiptir.

Nevşehir Ağrı uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp'e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer'dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Nevşehir Ağrı uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.