Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Çanakkale her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 10 dakikadır.

Nevşehir Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Çanakkale Uçak Bileti

Nevşehir Çanakkale Uçak Bileti

İki kıtayı birbirine bağlayan Çanakkale, muhteşem güzelliğe sahip şehirlerimizden biridir. Sahil kesiminde yer alan ilçeleri ve kendinizi büyüsüne teslim edeceğiniz kasabaları ile huzur dolu ve doğa ile başbaşa bir tatil imkanı tanıyan kent, özellikle bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Doğal güzellikleri ile olduğu kadar tarihsel bütünlüğü ile de gezmekten keyif alacağınız Çanakkale, tarih kokan bir şehirdir.

9 şehrin birbiri üzerine kurulması ile meydana gelen Truva, antik medeniyetlerin beşiği olarak kabul edilir. Milattan önce 3000 ve 2500 yıllarında yerleşim yeri olarak kurulan bölge, bugün şehrin en önemli sembolüdür. 1988 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeyi başaran bölge, 1996 yılından beri milli park statüsüne sahiptir. Şehrin merkez ilçesi olan İntepe’ye bağlı merkez, Kaz Dağlarının eteklerindedir. Tarih boyunca Truva, Troya, Troia, İlion, Vilusa gibi isimler ile anılan antik kent, uzun yıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirildi. Bugün bu medeniyetlere dair her türlü kalıntıya rastlayabileceğiniz Truva Antik Kenti, Çanakkale’nin tarihsel ve mitolojik sembollerinden biri olması ile yerli ve yabancı binlerce turist üzerinde merak uyandırır.

Nevşehir Çanakkale uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.