Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Denizli uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir'den Denizli'ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 40 dakikadır.

Nevşehir Denizli uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Denizli'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli'de nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Denizli Uçak Bileti 300x169 Nevşehir Denizli Uçak Bileti

Nevşehir Denizli Uçak Bileti

Ege Bölgesinde bulunan Denizli, önemli konumundan dolayı yıllar boyunca çeşitli uygarlıkların çekişmelerine sahne olan bir şehirdir. Türklerin eline geçene kadar çeşitli milletlerin egemenliği altına girmesi ile kozmopolit kültürel dönemlere kapılarını açan kent, aynı zamanda tarihsel süreçlerini en yalın hali ile yansıtır. Pek çok bölgesinde Anadolu'nun en eski çağlarına kadar dayanan antik ve mitolojik değerler ile ipucu veren Denizli, doğal güzellikleri ile de dikkatleri üzerine çeker.

Şehir tüm bu özellikleri çerçevesinde ülkemizin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen noktalarından biridir. Hierapolis Antik Kentine yakın bir mesafede yer alan St.Philippe Martyrion Kilisesi, Denizli'nin en eski kalıntılarından biridir. Yüzyıllar önce meydana gelen bir deprem esnasında yerle bir olan şehrin izlerine hakim olan antik kent, aynı zamanda Hz. İsa'nın 12 havarisinden birinin ismini taşır. St. Philipp'in, milattan sonra 80'li yıllarda Hristiyanlığı yaymak için tercih ettiği yer olan bölge, bu özelliği ile bugün Hristiyanlık dünyasında önemli bir yer tutar. Çeşitli çağlara dayanan insan yaşamı hakkında bilgi veren antik kent, yıl içinde yerli ve yabancı turistlerin gezi listesinde yer alır.

Nevşehir Denizli uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp'e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer'dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Nevşehir Denizli uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.