Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Malatya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir'den Malatya'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 40 dakikadır.

Bütçenize uygun Malatya otelleri Tatil City'de. Ucuza uçmak isteyenlere ise Malatya uçak bileti içinde fırsat var!..

Malatya Otelleri

Malatya'da yapılacak şeyler

Malatya'ya gideceğim diyenlere bilgiler… Malatya gezilecek yerler rehberi sizler için hazırladık.

tatil city

Malatya ucuz uçak bileti

Nevşehir Malatya uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Malatya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya'da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Malatya Uçak Bileti 300x200

Nevşehir Malatya Uçak Bileti

Kayısısı ile ünlü olan Malatya, Doğu Anadolu'nun en gelişmiş şehirlerinden biridir. Köklü bir geçmişe sahip olan yerleşim yıllar boyunca üzerine kurulan şehirler doğrultusunda bugün tarihi pek çok yapıya kapılarını açar. Kültür ve tarihin iç içe geçtiği noktalardan biri olması doğrultusunda çeşitli mirasların taşıyıcısı olan Malatya, doğal güzellikleri ile de adından söz ettirir. Özellikle şelale ve kanyonları ile muhteşem bir güzelliğe sahip olan kent, aynı zamanda pek çok doğa sporu için de elverişli bir coğrafyaya hakimdir.

Türkiye'nin en büyük höyükleri arasında kendini gösteren Arslantepe Höyüğü, Orduzu ilçesinde yer alır. 1932 yılında Fransız arkeologlar tarafından başlatılan kazı çalışmaları ile tarihinin daha da erken çağlara taşındığı höyük sonraki yıllarda çeşitli milletlerin ilgisini çekerek araştırılmaya başlandı. 1960 yılında İtalyan ve Roma La Sapianz üniversitesi tarafından ele geçirilen buldular ile derinlik kazanan bölgeyi iki aslan ve bir kral heykeli simgeler. Bunlar günümüzde Ankara'da bulunan Anadolu Medeniyetleri Müzesinde meraklıları ile buluşur.

1220'de I. Alaaddin Keykubat tarafından yaptırılan Battalgazi Ulu Cami şehirdeki değerli Selçuklu mirasları arasındadır. Anadolu'nun en önemli yapılarından biri olarak karşımıza çıkan cami, günümüzde hala tüm görkemi ile ibadete açıktır.

Nevşehir Malatya uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp'e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer'dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ'a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Nevşehir Malatya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.