Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Sinop uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir'den Sinop'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 15 dakikadır.

Oldukça ucuz fiyatlar ile Sinop otelleri de Tatil City‘de. Sinop otelleri içinden en uygun ve en ucuz fiyatlı olanları seçtik. Ucuz tatil paketleri ile ekonomik Sinop uçak bileti de sitemizde!..

Sinop Otelleri

Denizci Otel 5 e1551353015275 500x300
ortalama fiyatı150TL

Denizci Otel
Sinop Türkiye

Sinop'un merkezinde bulunan Denizci Otel ucuz fiyat arayanlara iyi bir alternatif.

Sinop Antik Otel 2 e1551276594125 500x300 5% İndirim
ortalama fiyatı180TL

Sinop Antik Otel
Sinop Türkiye

Balayı, aile, toplantı, tatil, spor, sağlık gibi birçok farklı konseptte uzmanlaşmış  bir Sinop oteli.

Sinop Vira Otel 2 500x300
ortalama fiyatı150TL

Sinop Vira Otel
Sinop Türkiye

Şehir  Merkezinde bulunan  Sinop Vira Hotel denize sıfır konumundadır ve kendine ait iskelesi bulunmaktadır. Oda kahvaltı konseptinde çalışan tesis yılın 365 günü konuklarıa kusursuz hizmet vermektedir.

Sinop'da yapılacak şeyler

Sinop'a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Sinop'da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Sinop Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Sinop ucuz uçak bileti

Nevşehir Sinop uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Sinop'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop'da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Sinop Uçak Bileti 300x225

Nevşehir Sinop Uçak Bileti

Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Sinop, Boztepe üzerine kuruludur. Bir yarımada görünümüne sahip olan kent, her mevsim ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil keyfi yaşatır. Kendinizi denizin ve yemyeşil ormanların arsında bulacağınız Sinop, yalnızca doğal güzellikleri ile değil; tarihsel ve kültürel değerleri ile de adından söz ettirir. Zengin bir coğrafyaya ev sahipliği yapan kent, günümüzde hala dokusu bozulmayan yerleşimler arasındadır. Nüfusunun büyük bir kısmını Rumların oluşturduğu şehir, aynı zamanda çağlar öncesinden bugüne kadar özenle taşınan Rum mimarileri ile de dikkatleri üzerine çeker. Sinop aynı zamanda ülkemizde trafik ışıklarının kullanılmadığı tek yerdir.

Sahil kenarında bulunan Sinop Kalesi, tarihi ihtişamı ile birlikte görenleri kendine hayran bırakan bir yapıdır. Tarihin en eski dönemlerine kadar uzanan kale yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların önemli bir merkezi olmak üzere ele geçirildi. Günümüze kadar sağlam bir şekilde ulaşan kalenin milattan önce 8. yüzyılda şehre yerleşen koloniler tarafından kurulduğu bilinir. Pontus hükümdarları tarafından tadilat ve eklemeler yapılan eser, bugünkü sınırlarına da bu dönemde ulaştı. Surlarının genişliği 3 ve 8 metre arasında değişen kale, 2973 metre uzunluğa sahiptir. Sinop Kalesi, bugün şehrin en görkemli ve heyecan verici simgelerinden biridir.

Nevşehir Sinop uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp'e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer'dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Nevşehir Sinop uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.