Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Amasya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Amasya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Nevşehir Amasya uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Amasya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Amasya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Amasya’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Amasya Uçak Bileti

Nevşehir Amasya Uçak Bileti

Anadolu kültürünü ve Türk İslam ananelerini günümüzde tüm sadeliği ile yansıtan Amasya, Karadeniz Bölgesindedir. Bölgenin en güzel şehirlerinden biri olan il, yıllar boyunca Selçuklu ve Osmanlı’nın önemli yerleşimlerinden biri olması ile tanınır. Osmanlı’da şehzadelerin eğitim almaları için gönderildiği sancak beyliği olarak varlığını devam ettiren Amasya, bu özelliğini yansıtan pek çok müze ve türbeye sahiptir. Tarihsel ve kültürel değerleri ile olduğu kadar doğal güzellikleri ile de muhteşem bir şehir olan Amasya, kültür duraklarının birleşme noktasıdır.

Taşova ilçe sınırları içinde olan Borabay Gölü, şehrin muazzam güzellikteki bölgelerinden biridir. Sarıçam, sedir, kestane ve kayın ağaçları ile çevrili olan göl, yemyeşil bir örtü içindedir. Dört mevsim boyunca da doğanın en güzel renklerine tanıklık edebileceğiniz Borabay Gölünün özellikle güney kısmı sarp ve diktir. Dereden gelen kaynak suları beslenen Borabay’ın aynı zamanda tabandan kaynaması vardır. Doğu batı olarak uzanan bir vadide yer alan bu doğal güzellik; 900 metre uzunluğa, 300 metre genişliğe ve 25 metre derinliğe sahiptir. Ülke sınırları içinde doğaseverler tarafından hayranlıkla karşılanan Borabay Gölünün çeşitli kısımlarında kamp alanları da mevcuttur.

Nevşehir Amasya uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Amasya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Amasya seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Amasya uçak bileti satın alınabiliyor.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Nevşehir Amasya  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.