Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 50 dakikadır.

Bodrum Nevşehir  uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Nevşehir bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Bodrum Nevşehir Uçak Bileti

Bodrum Nevşehir Uçak Bileti

Bundan 60 milyon yıl önce Hasan Dağı ve Erciyes Dağında gerçekleşen bir patlama sonucunda yeryüzünün oldukça ilginç oluşumlar ile şekillenmesi sonucu Nevşehir dünyadaki sayılı şehirler arasına girdi. Gerek şehir merkezi, gerekse ilçelerinde muhteşem bir tarihe imza atan kent, Türkiye’nin turizme öncülük eden şehirler arasındadır. Doğal güzelliği ile görenleri cezbeden Nevşehir; antik kentleri, ören yerleri, yüzyıllar boyunca çeşitli dinlere hizmet eden manastırları, taş evleri ve peri bacaları ile ülkemizin kartpostallık bir ilidir.

Dünyanın en gizemli noktalarından biri olan Peri Bacaları yüzyıllar boyunca yağmur ve sel sularının tüflerden oluşan yapıyı aşındırması sonucu oluştu. 3. Jeolojik dönemde Torosların yükselmesi ile harekete geçen bu doğa olayı milyonlarca yıl öncesine dayanır. Günümüzde oldukça merak uyandıran Kapadokya’nın sınırlarını ilk çizen ise Antik Roma döneminin en ünlü coğrafyacısı Strabon’dur. Konik gövdeler ve şapka olarak nitelendirilen yapılara sahip olan oluşumların, asırlar boyunca çeşitli kültürlerin ilgi çekici pek çok rivayeti etrafında şekillendiği görülür. Kapadokya bölgesi yılın her mevsimi dünyanın dört bir ucundan yüksek oranda turist çeker.

Bodrum Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis

ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Bodrum Nevşehir bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.