Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 35 dakikadır.

Eskişehir Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de  nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Nevşehir Uçak Bileti

Eskişehir Nevşehir Uçak Bileti

Yüzey şekilleri ile yalnız ülkemizde değil, dünyanın da en önemli turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir, yılın dört mevsimi her yerden bir turist trafiğine sahiptir. İç Anadolu Bölgesinde bulunan Nevşehir’in tarihi oldukça eskilere dayanır. Toprağın kolaylıkla oyulması ve işlenmesi sonucunda şehir zengin bir kültür merkezi haline dönüştü.

Şehrin dört bir yanı inanılmaz bir tarihe sahip olan yeraltı şehirlerinden meydana gelir. Eski dönemde Nevşehir’de hüküm süren birçok medeniyetin yaşam alanı olarak kullanılan şehirler kentin en gizemli halini oluşturur. Kaymaklı Yeraltı Şehri sekiz kattan oluşur. Oldukça derin bir toprak altına yapılan yeraltı şehrinin insanları tedirgin etmeyecek bir havalandırma sistemi vardır.

Kaya tırmanışı doğrultusunda oldukça ilginç arazilere sahip olan Nevşehir Zelve Vadisi ile görenleri büyüler. Vadi eşsiz dokusunun yanı sıra, kaya tırmanışı ile de adrenalin arayanların uğrak noktasıdır.

Tüflü kızıl toprağın işlenmesi sonucunda elde edilen eserler yıllardan beri Nevşehir’in en değerli el sanatları arasında yer alır. Osmanlı tarihinden kalma eserleri ile Nevşehir müzeleri şehrin tarihsel değerleridir.

Eskişehir Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına

binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis

ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Eskişehir Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı