Çok ucuz fiyatlarla Giresun Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Nevşehir’e haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 5 dakikadır.

Giresun Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Giresun Nevşehir Uçak Bileti

Giresun Nevşehir Uçak Bileti

Türkiye’nin en kültürel noktalarından biri olan Nevşehir; taş dokusu, balon seyahatleri, açık hava müzeleri, çeşitli medeniyetlere ait kiliseleri, manastırları, Antik Çağlardan günümüze kadar ulaşan önemli kalıntıları ile büyük bir ilgi çeker. Dört mevsim boyunca da Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan şehir, özellikle ülkenin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen noktalarından biridir. Karstik ve volkanik arazi yapısı ile dünya üzerinde çok az bir örneği teşkil eden kent, yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktaları arasındadır.

Eski dönemlerde önemli din adamlarının yaşadığı yer olarak bilinen Göreme Açık Hava Müzesi, bölgede yer alan 360 kilisenin en yoğun olduğu mevkidir. Kilisenin küçüğü olan şapellerinde içinde bulunduğu Göreme’nin tarihi M. Ö. 4. yüzyıla kadar dayanır. Bir dönem ahır olarak kullanılan bölge, günümüzde UNESCO Dünya Mirasları Listesinde bulunur. Farklı dinler tarafından kullanılan Karanlık ve Çarıklı Kilisesi gibi oldukça önemli mekanlara ev sahipliği yapan Göreme Açık Hava Müzesi, Nevşehir’in en ilgi çekici görüntülerinden birini simgeler.

Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi, Üç Güzeller ve Ihlara Vadisi kentin turizm bölgeleri arasındadır.

Giresun Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Giresun Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı