Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Nevşehir’e haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 10 dakikadır.

Hakkari Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Hakkari Nevşehir Uçak Bileti

Hakkari Nevşehir Uçak Bileti

Ayrıcalıklı arazi yapısı ve coğrafi özellikleri ile birlikte inanılmaz bir turist trafiğine sahip olan Nevşehir, Türkiye’nin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen bölgelerden biridir. İç Anadolu Bölgesinde bulunan şehir, oldukça eski dönemlerden beri aktif yaşamın devam ettiği bir yerleşim yeridir. Toprağın kolaylıkla oyulması sonucunda şehir merkezi ve etrafında yapılan binlerce eserle beraber kent, günümüzde Türkiye turizminin en yoğun olduğu merkezlerden biridir.

Şehrin pek çok yerinde farklı çağlara ve uygarlıklara ait oldukça ilginç yeraltı şehirleri bulunur. Bunların arasında en önemlilerinden biri ise Kaymaklı Yeraltı Şehridir. Sekiz katlı yapı olan bu şehir, Nevşehir’in kültür turizmini şekillendiren bir merkezdir. Derinliği oldukça yüksek olmasına rağmen Kaymaklı, havalandırma ve ışıklandırma sistemi ile keyifli bir seyahat sunar.

Osmanlı döneminden kalma pek çok esere ev sahipliği yapan Nevşehir Müzeleri, rengarenk yapısı ile bir hayli ilgi çekicidir. Müzelerde çeşitli dönemlere ait kalıntılar görebilmenin yanı sıra kentin önemli bir kültür faaliyeti haline gelen çanak çömlek yapma imkanı da bulabilirsiniz.

Hakkari Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Hakkari Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı