Çok ucuz fiyatlarla Hatay Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Nevşehir’e haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 15 dakikadır.

Hatay Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Hatay Nevşehir Uçak Bileti

Hatay Nevşehir Uçak Bileti

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Nevşehir, eşsiz güzelliklere ev sahipliği yapar. Türkiye’de sık görülmeyen arazi şekillerine ev sahipliği yapan kent, doğal oluşumları ve tarihi güzellikleri ile görenleri büyüler. Bilhassa Kapadokya balon gezisi ile dünya çapında adını duyuran Nevşehir, dört mevsim boyunca da turizmin en aktif yaşandığı şehirlerden biridir.

Kapadokya’nın üç ayağının birini oluşturan Avanos’tan akan Kızılırmak, yıllar içinde bölgede büyük bir sanatı doğurdu. Tüflü kızıl toprağın yıllar boyunca işlenmesi sonucunda günümüze kadar ulaşan seramik hamuru, yöre halkının önemli bir kültürünü simgeler. Mil karışımı ile elde edilen hamurla yapılan Avanos Çömlekleri, şehri ziyaret edenlerin vazgeçilmez aktivitelerinden biridir.

Sarp ve kaya blokların üzerine yapılan çok sayıda kilise, mağara, şapel, yemekhane, kütüphane ve oturma odasından meydana gelen Göreme Açık Hava Müzesi gezginlerine tarih ve kültür dolu bir turizm anlayışı sunar. 6 Aralık 1985 tarihinden günümüze kadar UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan bölge, geniş bir alana yayılan doğal yapısı ile büyük beğeni toplar.

Hatay Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Hatay Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı