Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Kahramanmaraş Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Nevşehir Uçak Bileti

Kahramanmaraş Nevşehir Uçak Bileti

Erciyes, Hasan Dağı gibi sönen yanardağların kül ve lavlarıyla 60 milyon yıl önce oluşan Nevşehir; karstik arazi yapısı, kendine özgü mimarileri, peri bacaları, manastırları, kiliseleri ve camileri ile büyük hayranlık uyandırır. Adı yıllardan beri Kapadokya ile özdeşleşen kent, tarih ve doğanın içi içe geçtiği bir güzellikten meydana gelir. UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan bölgeleri ile büyüleyici bir güzelliğe tanık olabileceğiniz il, yılın dört mevsimi yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu şehirlerden biridir.

6 Aralık 1985’ten beri UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan Göreme Açık Hava Müzesi Nevşehir merkeze 13 km mesafededir. Kapadokya bölgesinin en muhteşem oluşumlarından biri olan bölge, 1000 yıl boyunca manastır hayatı yaşadı. Kayseri Piskoposu Aziz Basil’in din öğretilerini ve düşüncelerini yaymak için kullandığı merkez, Hristiyanlık tarihi açısından önemli bir değer taşır. Elmalı Kilise, Aziz Barbara Şapeli, Aziz Basil Şapeli, Kızlar ve Erkekler Manastırı, Tokalı Kilise, Yılanlı ve Çıraklı Kilise gibi pek çok dinsel mekana ev sahipliği yapan Göreme; özellikle frekslerdeki Hz. İsa’nın yaşamını anlatan ifadeleri ile dikkatleri üzerine çeker.

Kahramanmaraş Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Nevşehir  uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Kahramanmaraş Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.