Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Nevşehir Samsun uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Samsun Uçak Bileti

Nevşehir Samsun Uçak Bileti

Karadeniz’in sağlık ve sanayi bakımından en gelişmiş şehri olan Samsun, aynı zamanda bulunduğu bölgenin en verimli turizm merkezlerinden biridir. Milli mücadelenin başlangıç noktalarından birini temsil eden kent, Cumhuriyet tarihi açısından oldukça büyük bir değer taşır. Tarihinin oldukça eski çağlara kadar uzandığı görülen kent, aynı zamanda bu süreçleri simgeleyen yapıları ile de Türkiye’de tarihi ve kültürel turizmin uğrak adreslerinden biridir. Hem kültürel, hem de coğrafi açıdan sizi tatmin edecek pek çok değere ev sahipliği yapan şehir, oldukça zengin bir içeriğe sahiptir.

Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının Bandırma’dan Samsun’a geldiği vapurun replikasını ifade eden Bandırma Vapuru, şehrin en gözde yapılarından biridir. Dönemin manevi hazzını en üst seviyelerde yaşama imkanı tanıyan müze, Atatürk ve kurmaylarının balmumundan yapılan heykelleri ile göz kamaştırır. Yapımı toplamda 3 yıl süren müze Cumhuriyet döneminin kalıcı izlerinden olan pek çok fotoğraf, belge ve yazışmaların sergilendiği yerdir.

Samsun şehir merkezine 4 kilometre uzaklıkta bulunan Amisos Tepesi, pek çok açıdan şehrin tercih edilebilir noktaları arasındadır. Samsun’da ilk yerleşimin olduğu bölge olarak bilinen Amisos Tepesi, aynı zamanda amazon kadın savaşçılarının yaşadığı bölgedir. Kara yolu ile ulaşımın sağlandığı tepeye aynı zamanda Karadeniz üzerinden doğanın nimetleri arasından  teleferik ile de ulaşılabilir.

Nevşehir Samsun uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Nevşehir Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.