Çok ucuz fiyatlarla Sivas Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Sivas Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Nevşehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Sivas Nevşehir Uçak Bileti

Sivas Nevşehir Uçak Bileti

Yerli turistin yanı sıra yabancı gezginlere de sıklıkla rastlayabileceğiniz Nevşehir, ülkemizin yurt dışına açılan kapısıdır. Muhteşem vadiler, mağaralar, kiliseler ve manastırlar ile çevrili olan kent günümüzde İslam aleminde önem taşıdığı kadar Hristiyanlar tarafından da kutsal sayılır. Çeşitli dinlere ait çok sayıda tarihi mimari barındıran kent, yılın her ayı turizm konusunda oldukça aktiftir.

Bölgede milyonlar önce gerçekleşen volkanik patlama sonucunda meydana gelen Kapadokya, şehir ile özdeşleşen bir nitelik taşır. İnce boyunlu huni gövdeli peribacaları ile muhteşem bir görüntüye kapılarını açan kent, ülkemizde görmeniz gereken başlıca yerdir. Tarihin her dönemine tanıklık edebileceğiniz Kapadokya’nın en ilgi çeken noktası ise Üç Güzeller’dir. Mantar gövdeli, şapkalı, sert yapılar dünya üzerinde örneğine pek rastlanmayan bir oluşumdur. Kızıl ve gri renkleri arasında değişkenli gösteren bu güzellikler, görkemli duruşları ile göz alıcıdır.

Sivas Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir.

Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis

ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Sivas Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.