Çok ucuz fiyatlarla Amasya Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Ordu’ya bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10  saat 30 dakikadır.

Amasya Ordu uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Ordu’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Ordu uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Ordu uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Amasya Ordu Uçak Bileti

Amasya Ordu Uçak Bileti

Karadeniz denilince akla ilk gelen illerden Ordu hem doğal hem de tarihi yerleri ile dikkatleri çeken bir ilimiz. Ordu seyahatinizde görmek isteyebileceğiniz yerler var. Ordu’da doğal göller tüm doğal güzellikleri ile insanları etkiler. Örneğin Gaga Gölü, fındık bahçelerinin arasından adeta ışıldar. Göl içinde ve çevresinde çok farklı türde canlılar yaşar. Sakin ve huzurlu bir diğer yer Ulugöl Tabiat Parkı, Ordu’nun yeşilliklerinin ortasına sizi bırakan türden. Ada turizmini seviyorsanız Hoynat Adası’na mutlaka uğramanızı öneririz. Karabatak ve martı gibi kuşların yoğun olduğu bu ada Karadeniz’in tüm ihtişamını yansıtıyor.

Ordu’da pek çok şelale de mevcut. Eğer şelaleleri gezmek ve gürül gürül akan su ile yeşil manzaranın tadını aynı anda çıkartmak isterseniz Ohtamış Şelalesi’ne uğramanız yeterli olacaktır. Bu şelale Karadeniz’in en büyük şelalesidir. Bir diğer şelale Kapılı Cıngırt Şelalesi’dir. Bu şelalenin çevresinde pek çok tarihi alan da bulunuyor. Eğer Ordu’ya kadar gelmişken bu benzersiz doğanın ortasında piknik keyfi yapmak isterseniz Perşembe Yaylası sizleri bekliyor. Ayrıca bu yaylada yamaç paraşütü sporu da yapıldığını hatırlatalım.

Amasya Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Ordu’ya ya da Ordu’dan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Amasya Ordu uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Amasya Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.