Çok ucuz fiyatlarla Alanya Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya’dan Hatay’a her gün en az iki uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 15 dakikadır.

Alanya Hatay uçak bileti al!

Sizde Alanya’dan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Hatay ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Alanya Hatay Uçak Bileti

Alanya Hatay Uçak Bileti

Türkiye’nin medeniyetler beşiği olan Hatay, yüzyıllar boyunca farklı egemenlikler altında faaliyetini sürdüren yerleşimdir. Uzun yıllardan beri önemli bir sınır şehri olarak varlığı devam ettiren Hatay, ilk dönemlerinden bugüne kadar ülkemizin stratejik bir merkezidir. Çeşitli yüzyıllara hitap eden tarihi yapıları ile göz alıcı bir güzelliğe sahne olan kentte bugüne kadar hüküm süren birçok uygarlığa ait izlere rastlayabilirsiniz.

Ülkemizin gastronomisi ile marka şehirlerinden biri olan Hatay, aynı zamanda kıyı kesimi ile yaz turizmine hitap eder.

636 tarihinde inşa edildiği bilinen Habib-i Neccar Cami, Anadolu’daki ilk kurulan camilerden biridir. Yıllar içinde farklı kesimlerin eline geçmesi ile beraber kilise ve cami olarak değişkenlik gösteren yapı hem Hristiyanlar, hem de Müslümanlar için ayrı bir önem taşır.

Alanya Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze

gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç

kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Alanya Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.