Çok ucuz fiyatlarla Batman Amasya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Batman’dan Amasya’ya gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 15 dakikadır.

Batman Amasya uçak bileti al!

Sizde Batman’dan Amasya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Batman Amasya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Amasya’da nerelere gidebiliriz?

Zonguldak Amasya Uçak Bileti

Zonguldak Amasya Uçak Bileti

Tarihin karanlık çağlarından itibaren süregelen bir insan yaşantısını içinde barındıran Amasya, Türk ve İslam kültürünü en güzel şekilde sentezleyen kentlerden biridir. Karadeniz Bölgesinde yer alan şehir, uzun yıllar boyunca Türklere başkentlik yapan önemli bir yerleşimdir. Aynı zamanda Osmanlı döneminde şehzadeler şehri olarak da tanınan Amasya, kültürel ve tarihi turizmin rağbet gören noktaları arasındadır.

Şehrin adı ve tarihi ile bütünleşen Yalıboyu evleri, Yeşilırmak sahil şeridi boyunca devam eder. Tarihi sur duvarları üzerine inşa edilen konaklar ahşap ve kerpiç karışımıdır. 19. yüzyıl Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini yansıtan Yalıboyu evleri şehrin tarihi ve kültürel kimliği ile tam bir uyum içindedir. Bugün genellikle restoran, kafe ve dönemi sergileyen müze olarak ziyarete açık olan Yalıboyu evlerini gezmekten büyük keyif alacaksınız.

Batman Amasya uçak bileti fiyatları

Amasya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Amasya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Batman Amasya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Batman Havalimanı içinden de Batman Amasya uçak bileti satın alınabiliyor.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Batman Amasya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı