Çok ucuz fiyatlarla Rize Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 55 dakikadır.

Rize Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Rize’den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Rize Kocaeli Uçak Bileti

Rize Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesinin en büyük üçüncü şehri olan Kocaeli, bugün kültürel, tarihi ve doğal güzellikleri ile ülkemizin öne çıkan merkezlerinden biridir. Türkiye’nin en bilinen yayla turizmi merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkan şehir, aynı zamanda deniz, kum, güneş keyfini yaşayabileceğiniz noktadır. Osmanlı devletinin seçkin örneklerine ev sahipliği yapan Kocaeli, birbirinden çeşitli mimarileri ve müzeleri ile de sanatseverlerin ilgi odağıdır.

Samanlı Dağlarının zirve noktası olan Kartepe, Türkiye’de kış turizmi denildiği zaman akla ilk gelen seçenekler arasındadır. Sapanca Gölü manzarasına karşı muhteşem bir kayak zevki sunan bölge, ülkemizin en ünlü kayak merkezlerinden biridir. Zorluk derecesine göre ayrılan pistlere ev sahipliği yapan Kartepe Kayak Merkezi, keyifli bir kış tatili vadeder. Tesisin içinde telesiyej sistemi, kar bisikleti, çeşitli pistler ve geniş kapasiteli otel bulunur.

1994 yılında milli park ilan edilmesinin ardından koruma altına alınan Ballıkayalar Milli Parkı, muazzam güzelliği ile tam bir dinlenme merkezidir. Şehrin en dikkat çekici doğal güzellikleri arasında kendini gösteren Ballıkayalar, birçok doğa sporu için elverişlidir. Yeşillikler arasında kalan bölgenin etrafında kahvaltı yapmak için birçok alternatif yer alır.

Rize Kocaeli uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.