Çok ucuz fiyatlarla Samsun Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Balıkesir’e her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 30 dakikadır.

Samsun Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Samsun Balıkesir Uçak Bileti

Samsun Balıkesir Uçak Bileti

Kaz Dağlarının eteklerine kurulu olan Balıkesir, Marmara Bölgesindedir. Yemyeşil ormanlar arasında kendini gösteren kent; mavi bayraklı plajları, muhteşem duruluğa sahip koyları ve gizli bir cenneti andıran burunları ile tabiatla iç içedir. Yaz aylarında ülkemizin sıklıkla tercih edilen tatil merkezlerinden biri haline gelen kent, oldukça hareketli bir hal alır. Köklü geçmişi neticesinde çok sayıda uygarlığa kapılarını açan Balıkesir, aynı zamanda antik değerleri ile de tarihseverlerin ilgi odağıdır. Mitolojide adından sıklıkla bahsettiren şehir yılın pek çok bölümü yüksek oranda yerli ve yabancı turist ağırlar.

Mitolojideki adı ile “İda” olan Kaz Dağları, ülkemizin en önemli doğal güzellikleri arasında ilk sıralarda yer alır. Balıkesir ve Çanakkale arasında uzayıp giden bölge sahip olduğu flora ve fauna çeşitleri ile ayrı bir özellik taşır. Kestane, meşe, gürgen ağaçları ile çevrili olan ve milli park statüsü taşıyan Kaz Dağları muhteşem manzarası eşliğinde doğa ile başbaşa kalabileceğiniz yegane bir bölgedir. Burası aynı zamanda Afrodit’in “güzellik kraliçesi” seçildiği yer olması itibarıyla da adından sıklıkla söz ettirir. Yunan mitolojisinde yer bulan bölge şehirde mutlaka görülmesi gereken yerdir.

Samsun Balıkesir uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Samsun Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.