Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Kayseri uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Kayseri ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Kayseri Uçak Bileti

Şanlıurfa Kayseri Uçak Bileti

Anadolu kentleri arasında tarihi en eskilere dayanan şehirlerden biri olarak karşımıza çıkan Kayseri, 6 bin yıllık bir tarihe ev sahipliği yapar. Geçmiş dönemlerinde Anadolu’nun önemli ticaret yollarından olan İpek ve Baharat Yollarının üzerinden geçtiği Kayseri, önemli bir ticaret şehri olarak varlığını sürdürür. Ülkemizde sanayinin en fazla geliştiği noktalardan biri olması sebebi ile kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yapan şehir, Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden biridir.

Özellikle Anadolu Selçuklularına ait kümbet, kervansaray, han, medrese ve cami gibi mimarileri ile Türk İslam sentezini yaşatan Kayseri aynı zamanda uzun yıllar boyunca farklı dinlere ve kültürlere sahip toplulukların merkezlerinden biri olarak bilinir.

Tarihi milattan önce 1500’lü yıllara kadar uzanan Talas, bunun en belirgin örneklerinden biridir. Eski kültürel dokusunu günümüzde hala yansıtan ilçe, uzun yıllar boyunca gayrimüslim ve Müslüman topluluklarının bir arada yaşadığı yerdir. Taş kiliseleri ve manastırları ile dikkat çekmeyi başaran Talas, şehirde gezi turları listesine eklenmelidir.

Şanlıurfa Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.