Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

Şanlıurfa Sinop uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Sinop ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızda ucuz tatil fırsatları da bulabilirsiniz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Sinop Uçak Bileti

Şanlıurfa Sinop Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinin ve ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Sinop, muhteşem doğası ile görenleri büyüleyen bir kenttir. Fiziki coğrafyası nedeni ile Karadeniz kentleri arasında farklı bir özellik sergileyen şehir, aynı zamanda Rum nüfusunun ülke genelinde en yüksek olduğu noktalardan biridir.

Şehir bugün olağanüstü güzellikteki plajları, koyları, burunları, milli parkları, mağaraları ve antik kentleri ile oldukça keyifli bir görüntüye sahiptir. Sinop’un dikkat çeken bir başka özelliği ise Türkiye’de trafik ışıklarının bulunmadığı tek il olmasıdır.

Şehrin gizemli köşelerinden olan İnaltı Mağarası, 2008 tarihinde keşfedilmesi ile beraber kentin rağbet gösterilen merkezlerinden biridir. 3.5 kilometre derinliğine kadar gidilen mağara içindeki ilginç oluşumları ile beğeni kazanır. Astım hastalığına iyi geldiği bilinen İnaltı Mağarası serin hava deposu ile farklı bir deneyime kapılarını açar.

Şanlıurfa Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Şanlıurfa Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.