Çok ucuz fiyatlarla Siirt Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Dalaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Siirt Dalaman uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Siirt Dalaman Uçak Bileti

Siirt Dalaman Uçak Bileti

Muğla’nın turizm öncülerinden olan ilçesi Dalaman, bugün gezginlerine tarihin kültürle harmanlandığı noktaları, eşsiz güzellikteki koyları ve doğa sporlarına yatkınlığı ile ün salan bölgeleri ile muhteşem bir tatil anlayışı sunar. Antik kentler dönemine dayanan tarihi sonucunda günümüzde pek çok yapıya ev sahipliği yapan Dalaman, görülmeye değer pek çok içeriğe sahiptir. Dört bir yanı yemyeşil ormanlar ve deniz ile çevrili olan kent, aynı zamanda mitolojide adından sıklıkla bahsettirir.

Karyalıların dünya üzerindeki çıkış noktalarından olan Dalaman, bu dönemin en önemli eserlerine günümüzde hala sahip çıkar. Eski Karya dilinde “At Şehri” anlamı taşıyan Hippokome’de bu bölgenin en heybetli yapılarından biridir. Dalaman ilçe merkezine 30 kilometre uzaklıkta olan Hippokome, özellikle tarihseverlerin bugün şehirdeki uğrak adreslerinden biridir. Tarih boyunca çeşitli imparatorluklar tarafından hem yerleşim, hem de yönetim merkezi olarak kullanılan antik kent özellikle Roma ve Bizans döneminden kalma kalıntıları ile ilgi çeker.

Şehrin bir numaralı sembolü olan Dalaman Çayı, dört mevsim boyunca da dünyanın her bir köşesinden yüksek oranda turist çeker. Ortaca’nın 8. kilometresinde denize dökülen çay ülkemiz genelinde rafting sporunun seçkin noktalarından biridir.

Siirt Dalaman uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz. TatilCity.NET ile ucuz tatil keyfi yaşayın!

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Siirt Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.