Çok ucuz fiyatlarla Sivas Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Bingöl’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 15 dakikadır.

Sivas Bingöl uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor.  Sitemizde yılın her mevsimi Sivas Bingöl ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Sivas Bingöl Uçak Bileti

Sivas Bingöl Uçak Bileti

Tarihi oldukça eski çağlara kadar dayanan Bingöl, ülkemizin yeşillik alanı bol şehirlerinden biridir. Çeşitli uygarlıkların kalıcı hazinelerine ev sahipliği yapan kent özellikle kaleleri, vadileri, mağaraları, ve ibadet mekanları ile ilgi çeker. Aynı zamanda ülkenin önemli kaplıca merkezleri arasında adını duyuran Bingöl, bu özelliği ile de yılın her mevsimi yüksek oranda bir turizm kapasitesine sahiptir.

Bingöl şehir merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Ilıca Kaplıcaları ve Termal Tesisler özellikle sonbahar ve kış dönemlerinde şehrin turizmine karşılık verir. Zengin bir suya sahip olan kaplıca suyunun pek çok hastalığa iyi geldiği bilinir. Aynı zamanda kaplıca merkezinin etrafında konaklamak amacı ile çeşitli alternatifler de mevcuttur.

Solhan ilçesinde yer alan ve ilçenin turizm açısından canlanmasına sebep olan Yüzen Adalar, halk tarafından tesadüfen keşfedilen bir doğa olayıdır. Birbirinden bağımsız üç yüzen ada insan gücü ile hareket edebilir. Etrafı yemyeşil bir örtü ile çevrili olan bölge özellikle yaz aylarında etkileyici bir atmosfere sahiptir.

Sivas Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Sivas Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.