Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Van’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Trabzon Van uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Van ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Van Uçak Bileti

Trabzon Van Uçak Bileti

Dünyaca ünlü bir gözü yeşil, diğer gözü mavi renkli Van kedileri ile beğeni toplayan Van, Doğu Anadolu’nun en güzel şehirlerinden biridir. Varlığı bilinen en eski şehirlerden biri olan Van, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına girmesi ile tanınır. Tarihi ve kültürel özellikleri bakımından Anadolu üzerinde büyük bir önem taşıyan kent, aynı zamanda doğal güzellikleri işe de gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar.

Şehrin deniz özlemini yok eden Van Gölü ülkemizin en büyük gölüdür. Volkanik set gölü olan bölge, Bitlis ve Van sınırlarında yer alır. Uçsuz bucaksız hissiyatı veren Van Gölü aynı zamanda şehirde uzun yıllar boyunca yaşayan uygarlıkların efsanelerine konu oldu. Muhteşem bir doğa harikası olan bölge ayrıca yaz aylarında çeşitli plajlar ile önemli bir turizm kapısıdır. Van Gölü’nü tekne ile gezebilir, etrafında yer alan restoranlarda kahvaltı yapabilirsiniz.

Trabzon Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Trabzon Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.