Çok ucuz fiyatlarla Van Kayseri Uçak Bileti uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Van’dan Kayseri’ye her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 45 dakikadır.

Van Kayseri uçak bileti al!

Sizde Van’dan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Van Kayseri ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Van Kayseri Uçak Bileti

Van Kayseri Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Kayseri, ülkemizin en köklü geçmişine sahip şehirlerinden biridir. Özellikle yıllar boyunca Anadolu uygarlıklarının önemli bir kolu olması ile tanınan şehir, bugün kültürel ve manevi anlamda bu medeniyetleri izlerini sürer. Tarihi İpek ve Baharat Yolunun üzerinden geçtiği Kayseri, aynı zamanda bugün olduğu gibi ilk dönemlerinde de önemli bir ticaret kenti olması ile tanınır.

Şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta olan Erciyes Dağı, şehrin adeta sembolüdür. Kış aylarında hem Kayseri, hem de ülkemiz için önemli bir turizm kapısı olan Erciyes, 3920 metre uzaklıktadır. Her yıl yerli ve yabancı binlerce gezgin tarafından yoğun ilgi gören Erciyes Dağı Kayak Merkezinde çeşitli restoranlar, kafeler ve otel bulunur.

Van Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Van Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Van Ferit Melen Havalimanı içinden de Van Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Van Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı