Çok ucuz fiyatlarla Van Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Van’dan Sinop’a her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 35 dakikadır.

Van Sinop uçak bileti al!

Sizde Van’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Van Sinop ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Van Sinop Uçak Bileti

Van Sinop Uçak Bileti

İnce Burun Feneri ile Türkiye’nin en kuzey noktasını ifade eden Sinop, Boztepe üzerinde bulunan bir yerleşimdir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklara kapılarını açan Sinop, ilk olarak şehre yerleşen koloniler tarafından kuruldu. Bu sürecin devamında Rumların etkisi altına giren kent, bugün hala Rum mimarileri ile göz alıcı bir güzelliğe sahiptir.

Her hali ile oldukça şirin bir kent olan Sinop, sahilleri ile yaz aylarında ülkemizin gözde turizm merkezleri arasında yerini alır.

Binlerce yıldır pek çok şairin, siyaset insanının ve düşünürün mahkum edildiği Sinop Cezaevi, işkenceleri ile ünlüdür. Köklü bir tarihe sahip olan cezaevi hücreleri, koğuşları, gözetim alanları ile ürkütücü bir atmosfere sahiptir. Birçok şiire ve şarkıya ilham olan yapı, bugün kentin önemli unsurlarından biri olarak yıl içinde binlerce ziyaretçiye kapılarını açar.

Van Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Van Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Van Ferit Melen Havalimanı içinden de Van Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Van Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı