Çok ucuz fiyatlarla Ordu Aydın uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu'dan Aydın'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

Ordu Aydın uçak bileti al!

Sizde Ordu'dan Aydın'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın'da nerelere gidebiliriz?

Ordu Aydın Uçak Bileti 1 300x200 Ordu Aydın Uçak Bileti

Ordu Aydın Uçak Bileti

Ege Bölgesinde yer alan Aydın, coğrafi özellikleri ile asırlar boyunca çeşitli uygarlıkların en güzel yerleşimlerinden biri olarak kabul gördü. İç kesimleri çeşitli medeniyetlerin ayak izlerine hakim kalıntılar ile çevrelenen şehir, mitolojik ve antik değerleri ile köklü bir tarihi gözler önüne serer. Didim, Kuşadası ve Söke gibi sahil kesiminde yer alan ilçeleri ile Türkiye'nin yaz turizmine öncülük eden kent; deniz, kum ve güneş keyfini en güzel şekilde yaşayabileceğiniz noktalardan biridir.

Tarihte Argoslular ve Tralleisliler tarafından kurulduğu bilinen Tralleis Antik Kenti, Aydın şehir merkezine 1 kilometre uzaklıktadır. Kestane dağlarının güney yamacında yer alan bölge bitki örtüsü ve iklim koşullarından dolayı Menderes havzasının verimli toprakları üzerinde bulunur. Milattan önce 334 tarihinde Büyük İskender tarafından ele geçirilen yerleşim bu dönemden sonra Helenistik krallıklar arasında el değiştirdi. Bugün şehrin en özel noktalarından biri olan antik kentin pek çok yerinde çeşitli uygarlıklara ait yaşam belirtileri ve tarihsel kalıntılar hala özgünlüğünü korur. 

Topraklarının bir kısmı Aydın, diğer bir kısmı ise Muğla sınırlarında olan Bafa Gölü, Ege Bölgesinin en büyük gölüdür. Aydın şehir merkezine 90 kilometre uzaklıkta olan bölgenin her yanı dağlar ve ovalık alanlar ile çevrilidir. Muhteşem duruluğu ile göz alıcı bir güzelliğine kendinizi teslim edeceğiniz Bafa Gölü, aynı zamanda ülkemizin en önemli kuş göç yolları üzerinde yer alır.

Ordu Aydın uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler'de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın'a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı'nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Aydın Çıldır Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Ordu Aydın uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.