Çok ucuz fiyatlarla Ordu Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu'dan Çanakkale'ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 30 dakikadır.

En ucuz fiyatlar, ekonomik fırsatlar ile Çanakkale otelleri web sitemizde.  Ayrıca Çanakkale uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

Çanakkale Otelleri

Çanakkale'de yapılacak şeyler

Çanakkale'ye gitmek, Kurtuluş Savaşının yapıldığı toprakları görmek istiyorsanız “Çanakkale'de Yapılacak Şeyler” size şehirde yapılacaklar konusunda fikir verecektir.  Bu amaçla Çanakkale gezilecek yerler rehberi hazırladık.

tatil city

Çanakkale ucuz uçak bileti

Ordu Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Ordu'dan Çanakkale'ye  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale'de nerelere gidebiliriz?

Ordu Çanakkale Uçak Bileti 1 300x160

Ordu Çanakkale Uçak Bileti

Ülkemizin cennet topraklarından biri olan Çanakkale, iki kıtayı birbirine bağlayan stratejik bir değere sahip şehirdir. Yıllar boyunca çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına giren kent, bugün kozmopolit tarih ve kültürün ilgi çekici adreslerinden biridir. Mavi bayraklı sahilleri ile göz kamaştıran kent; balıkçı kasabaları, güneşin doğuşunu ve batışını en güzel şekilde izleyebileceğiniz sahil kesimleri ve doğa ile başbaşa kalma imkanı tanıyan doğası ile huzurun adresidir. Doğal güzellikleri kadar tarihsel değeri ile de ön plana çıkan kent, Cumhuriyetin ilk yıllarına dair müzeleri ile beğeni kazanır.

Gelibolu Savaşı sırasında bombalanan Aynalı Çarşının tarihi 1980'a dayanır. “Çanakkale içinde Aynalı Çarşı” türküsüne konu olan merkez,  1967 yılında restore edilerek günümüzdeki halini kazandı. Yıllar boyunca çeşitli rivayetlere konu olan Aynalı Çarşı, şehrin kültürel ve tarihi değerlerinin bütününü yansıtan manevi hazzın yüksek olduğu yerdir.

Karşısına Gelibolu manzarasını alan Kordon, gün içinde şehrin en hareketli noktalarından biridir. Etrafı çeşitli kafe ve restoranlardan oluşan bölge, özellikle bahar ve yaz aylarında görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Gün boyunca çimlere oturarak denizin ve ortamın keyfini çıkarabileceğiniz Kordon, şehrin ilgi odaklarından biridir.

Ayvacık ilçesinde yer alan Assos, kentte görmeden dönülmemesi gereken yerdir. Midilli Adasının karşısında yer alan Assos yüzyıllar boyunca Roma, Lidya ve Bergama uygarlıkları arasında el değiştirdi. Antik kent bu özelliğinin sonucunu günümüzde hala tüm görkemi ile sergiler.

Ordu Çanakkale uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı'ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Ordu Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.