Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 40 dakikadır.

Balıkesir Ordu uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Ordu Uçak Bileti

Balıkesir Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’in incisi olan Ordu, yemyeşil doğası ve mis gibi denizi ile oldukça ilgi çekicidir. Ordu’ya 20 km mesafede bulunan Yoraz Kent Ormanı, Saraycık beldesi sınırları içinde yer alır. Zengin ormanları, yürüyüş yolu ve seyir tepesi ile panoramik bir manzara sunar. Taşbaşı Kilisesi eski bir Rum Ortodoks kilisesidir. Kilise kentsel SİT alanı içerisinde korunuyor. Taşbaşı Kilisesi geçmiş dönem eserlerinin sergilendiği yer olmakla beraber, günümüzde kültür merkezi olarak hizmet vermektedir. Ordu manzarasını en güzel izleyebileceğiniz yerlerden biri olan Boztepe ve teleferik, şehirde yapılması gerekenler listesinde yer alır. Teleferik hattı ile 500 metre yükseklikte yer alan Boztepe’de yamaç paraşütü yapma imkanı da vardır. Ordu ve Perşembe ilçe merkezi arasında yer alan Yason Burnu, güneşin doğuşu ve batışının izlendiği ender yerlerden biridir. Aynı zamanda Yason Burnu’nun üzerinde kilise bulunur. Şehrin yemyeşil güzelliğini en güzel şekilde yansıtan Ulugöl, Gölköy ilçesinde yer alır. Özellikle hafta sonu tatilinin eğlenceli geçmesini isteyen doğaseverlerin uğrak mekanlarından biridir. Ulugöl’de doğa yürüyüşü ve mangal yapabilirsiniz.

Balıkesir Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Balıkesir Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.