Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Ordu’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 35 dakikadır.

Bingöl Ordu uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

 

Bingöl Ordu Uçak Bileti

Bingöl Ordu Uçak Bileti

Yöresel lezzetleri, antik kentleri, yaylaları, tarihi evleri ve konakları ile Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Ordu, oldukça keyifli bir seyahat ortamı sunuyor. Boztepe, kenti ayaklar altına alan ve panoramik bir manzara sunan tepedir. Ordu’yu kuş bakışı görmek istiyorsanız mutlaka Boztepe’ye çıkmalısınız. Keyfalan Yaylası, Perşembe Yaylası, Argın Yaylası, Çambaşı Yaylası ve Topçam Yaylası şehir hayatından uzaklaşmak ve kendinizi kocaman bir yeşilliğe atmak için biçilmiş kaftandır. Güzel yaylaları ile tanınan Ordu’da, buralara uğramadan geri dönmeyin.

Paşaoğlu Hüseyin Efendi tarafından 1896 yılında inşa ettirilen Paşaoğlu Konağı, şehir merkezinde yer alır.  Bu eser şehirdeki ilk sivil mimari örneklerinden biridir. Günümüzde Paşaoğlu Konağı Etnografya Müzesi olarak adlandırılan yapı, 19. yüzyıl günlük yaşantı özelliklerini taşır. Üç katlı olan konakta, yatak odası, günlük odalar, misafir odası, elbise, takı, silah ve insanların eski döneme ait eşyaları yer alır.

Şehir merkezinde kentsel sit alanı içinde yer alan Taşbaşı Kilisesi şehirde görülmesi gereken bir başka mimari yapıdır. Taşbaşı Kilisesi, bölgede yaşayan Rum Ortodoks Hristiyanların oluşturduğu insan topluluğu tarafından 1853 yılında inşa edilmiştir.

Bingöl Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Bingöl Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.