Çok ucuz fiyatlarla Bursa Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 25 dakikadır.

Bursa Ordu uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Ordu Uçak Bileti

Bursa Ordu Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin incisi olan Ordu, gerek yayla turizmi, gerekse kültürel gezintileri ile ülkemizde ilgi çekici şehirler kategorisindedir. Boztepe’nin eteklerinde kurulu olan Taşbaşı mahallesi, bozulmamış dokusu ile farklı bir havaya sahiptir. Cumhuriyet dönemi öncesinde ve Cumhuriyetin ilk yıllarında bölgede Ermeni ve Rus nüfusu oldukça fazladır. Taşbaşı’ndan sonraki durak olan Boztepe, ülkemizin yamaç paraşütü için elverişli ilk 10 bölgesinden biridir. Boztepe, Ordu’yu panoramik olarak ayaklar altına alan bir zirvedir. Buradan gece veya gündüz en güzel Ordu manzaralarına şahitlik etmiş olacaksınız.

Ordu şehir merkezine yaklaşık olarak 20 dakika mesafede yer alan Kurul Kayaları (Kurul Kalesi) şehirde gezilmesi gereken tarihi ve kültürel yerlerden biridir. M. Ö. 1. yüzyıla dayanan Kurul Kayaları, Pontus Krallığının 5. Mitrades Eupator Dionysos tarafından kurulmuştur. Ulaşımı için oldukça virajlı yollarla çevrili olan Kurul Kayaları, şehirdeki yaylaların muhteşem manzaralarına ev sahipliği yapıyor.

Ordu’nun Samsun istikameti yolu üzerinde yer alan Yason Burnu ve Kilisesi, kentte gün batımının en güzel halini görebileceğiniz yerlerden biridir.  Yason Burnu’nun tarihte önemli bir yeri vardır. Antik Yunan Troya’sında meşhur altın postun kaybolduğu yer olarak bilinir.

Bursa Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Bursa Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.