Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Bodrum Ordu uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Ordu’ya  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Ordu bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Ordu Uçak Bileti

Bodrum Ordu Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde yer alan Ordu, bulunduğu bölgenin tüm coğrafi özelliklerini sınırlarında barındırır. Ülkemizin en keyifli yayla turizmi bölgelerinden biri olan şehir, bu özelliği ile yılın pek çok mevsimi aktiftir. Huzurlu ve dingin bir şehir hayatına sahip olan Ordu, yemyeşil tabiatı ile gezginlerine oldukça keyifli bir tatil anlayışı sunar.

Ordu’nun ve Karadeniz’in en güzel manzaralarına tanık olabileceğiniz Boztepe, şehri kuş bakışı olarak izleyebileceğiniz bir yerdir. Denizden 450 metre yükseklikte olan bölge, Ordu şehir merkezine 6 kilometre uzaklıktadır. Kara yolu ile ulaşımın sağlandığı Boztepe son yıllarda yapılan teleferik ile sizi Karadeniz’in yemyeşil ormanları arasından muazzam bir yolculuğa çıkarır. Deniz, orman ve şehir manzarasının bir araya geldiği Boztepe’nin etrafı çeşitli dinlenme alanları ve restoranlar ile ziyaretçilerinin keyif alacağı ve isteklerini gidereceği bir noktadır.

Perşembe ilçesine 15 kilometre uzaklıktaki Çaytepe Köyü sınırları içinde olan Yason Burnu, arkeolojik ve doğal sit alanı içindedir. Bölgenin en dikkat çekici özelliklerinden biri eski dönemlerde Rumlara ait olan kilisenin günümüzde hala varlığını korumasıdır. Göz alıcı doğal güzelliği ile beğeni toplayan Yason Burnu’nun adı Antik Yunan döneminde geçer.

Bodrum Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Bodrum Ordu bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.