Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman’dan Ordu’ya  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

Dalaman Ordu uçak bileti al!

Sizde Dalaman’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Dalaman Ordu Uçak Bileti

Dalaman Ordu Uçak Bileti

Özellikle sahil kesiminde yer alan ilçeleri ile Karadeniz Bölgesinin önemli turizm merkezlerinden biri olan Ordu, ülkemizin yeşili bol şehirlerinden biridir. Her mevsim ayrı bir güzelliğe kapılarını açan kent Türkiye’nin yeni kış turizmi merkezlerinden olan Çambaşı Kayak Merkezi ile de bulunduğu bölgenin kış adresleri arasına girdi. Tarihin pek çok dönemine eşlik eden il, kültürel özellikleri ve yöresine özgü lezzetleri ile keyifli bir tatilin adresi olmayı hak eder.

Şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelen Yason Burnu, Ordu şehir merkezine 30, Perşembe ilçesine ise 15 kilometre uzaklıktaki Çaytepe Köyü sınırlarındadır. Ülkemizin sayılı yarımadalarından biri olan Yason Burnu, 1. derece arkeolojik, 2. derece doğal sit alanı içindedir. Tarihte özellikle Rumların uzun yıllar boyunca hüküm sürdüğü yer olarak geçen bölge, 2004 yılında restorasyon döneminden geçirilerek turizme kazandırıldı. Doğa ile baş başa kalabileceğiniz ender yerlerden biri olan Yason, dalış sporu ile ilgilenenler ve balık tutmayı sevenler için şehirdeki gözde noktalardan biridir. Aynı zamanda bölge Karadeniz ve Ordu’ya özgü yöresel tatları bulabileceğiniz yerdir.

Dalaman Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca,

Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Dalaman Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.