Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Ordu’ya haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 5 dakikadır.

Erzurum Ordu uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Ordu Uçak Bileti

Erzurum Ordu Uçak Bileti

Muhteşem doğa manzarası ile görülmeye değer pek çok güzelliğe sahip olan Ordu, Karadeniz’in incisidir. Tabiat güzelliğinin yanı sıra kültürel ve tarihi değeri ile de oldukça güzel bir havaya kucak açan Ordu, görülmesi gereken kentler arasındadır.

Eşsiz coğrafyası ile Türkiye’nin en güzel yaylalarına sahip olan kent, yemyeşil ve oksijeni bol tabiatı ile gezginlerine keyifli bir seyahat rotası sunar. Ordu’nun Aybastı ilçesine 17 kilometre uzaklıkta yer alan Perşembe Yaylası, ülkemizin en güzel manzaralarından birine ev sahipliği yapar. Bölge 1991 yılında Kültür Bakanlığı tarafından turizm merkezi ilan edildi. Bu nedenle özellikle son yıllarda Perşembe Yaylası etrafında uluslararası pek çok festival düzenlenir. Ordu halkı tarafından hafta sonu kaçamağı ve piknik alanı olarak da sıklıkla tercih edilen bölge de safari, yamaç paraşütü ve doğa yürüyüşü yapılabilir.

Ordu’nun Perşembe ilçesinde bulunan Yasonburnu Adası, Çaytepe Köyünde yer alır. 1869 yılında yapımı tamamlanan Yasonburnu Kilisesi bu adadadır. Kilise var olduğu tarihten itibaren Ortodoks Hristiyanlarının din merkezi olarak kullanıldı.

Erzurum Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Erzurum Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı