Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Ordu’ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 20 dakikadır.

Hakkari Ordu uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Ordu Uçak Bileti

Hakkari Ordu Uçak Bileti

Birbirinden renkli ilçelere sahip olan Ordu, Karadeniz Bölgesinin önemli bir yerleşim yeridir. Yayla turizminin Türkiye’deki başkentlerinden biri olan kent, yaz ve kış olmak üzere yüksek bir turist kapasitesine ev sahipliği yapar. Yemyeşil ormanları, ovaları, yaylaları ve  dağları ile kent ülkemizin doğa ile iç içe olan şehirleri arasında yerini alır.

Ordu şehir merkezini ve muhteşem Karadeniz manzarasını ayaklar altına alan Boztepe, şehrin en keyifli seyahat turlarından biridir. Bölgeye kara yolu ile ulaşım sağlanabildiği gibi aynı zamanda teleferik ile de ulaşılabilir. Denizden yüksekliği 509 metreyi bulan Boztepe’ye teleferik ile 7 dakika da ulaşım sağlanır. Yemyeşil ormanların arasından Karadeniz’in büyülü güzelliğine kapılacağınız Boztepe etrafında restoranlar ve oturma alanlarının oluşturduğu bir yaşam alanı vardır.

Aybastı ilçesine bağlı Perşembe Yaylası, ülkemizin en aktif yayla turizmi bölgelerinden biridir. 1500 metre rakımı bulunan yayla, Ordu halkının önemli bir kültürünü oluşturur. Herhangi bir yapılanmanın bulunmadığı mevki, yaz ve kış olmak üzere yerli ve yabancı pek çok turistin kentteki ilk durağıdır.

Hakkari Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

2011 yılında yapımına başlandı. Dünyanın üçüncü deniz üstü havalimanıdır. Avrupa’nın ve Türkiye’nin de ilk deniz üstü havalimanı olmuştur. Ordu’nun Gülyalı ilçesindedir. Havaalanının genişliği 45 metre olmakla beraber pist uzunluğu 3 bin metredir. 36 milyon ton taşın denize doldurulmasıyla yapılan havalimanı günde 2 bin seferle yapılmıştır. Ayrıca pistin daha konforlu ve rahat olması açısından “stone mastic asfalt” dökümü de yapılmıştır. Web sitemizde ucuz Ordu-Giresun Havalimanı uçak bileti de aranır. Ordu”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Ordu-Giresun Havalimanı uçak bileti

Ordu-Giresun Havalimanı’na ilk olarak 22 Mayıs günü İstanbul’dan gelen Türk Hava Yolları’nın “Batman” isimli tarifeli sefer yapan uçağı iniş yapmıştır. Bu seferler beraber tarifeli seferler de başlamış oldu. Ordu-Giresun Havalimanı’na toplamda 136 yolcusu ile iniş yapan uçak yeni yolcularını alarak yoluna devam etmiştir.

Ordu-Giresun Havalimanı Uçak Bileti

Ordu-Giresun Havalimanı Uçak Bileti

Avrupa ve Türkiye’de denize inşa edilen tek havalimanı özelliğini taşımaktadır. 2015 yılında tam manasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye ve dünyanın farklı yerlerini Ordu ve Giresun ile buluşturan hav aalanı ilk açılışından bu yana yüksek bir kapasite ile uçuşlarına aralıksız devam ediyor. Lokasyon olarak Ordu’nun Gülyazı ile Giresun’un Piraziz ilçeleri arasında konumlanıyor.

 Ordu-Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı’na Ordu merkezden ulaşmak için HAVAŞ otobüsleri kullanılabilir. Ayrıca özal araç, araç kiralama ya da taksi hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Şehir merkezi ile havaalanı arasında 20 km’lik bir mesafe bulunmaktadır. Taksi ya da özel araçlar ortalama 20 dakika gibi kısa bir sürede varmak mümkündür. Kısacası Ordu-Giresun Havalimanı’nda ulaşım hi de zor değil. Olduça rahat imkanlar sunulmakla beraber günün hangi saatinde olursa olsun havalimanına ya da şehire rahat bir şekilde varmanız hedeflenmiştir.

Giresun Ordu Havalimanı ucuz uçak bileti

HAVAŞ otobüsleri ise havaalanına gitmek isteyenler için ekonomik bir alternatif sunuyor. HAVAŞ otobüsleri, uçak kalkış saatlerine göre ayarlanmıştır. Uçak kalkışından 2 saat önce ilk duraktan hareket etmektedir. Giresun’da Liman Otoparkı, Ordu’da Kumbaşı Metro Turizm ilk kalkış noktalarıdır.

Ucuz Ordu-Giresun Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Ordu-Giresun Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Ordu’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Ordu-Giresun Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Ordu-Giresun Havaalanı Lokasyon

Hakkari Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı