Çok ucuz fiyatlarla Hatay Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Ordu’ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

Hatay Ordu uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Ordu Uçak Bileti

Hatay Ordu Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Ordu sahilleri, gölleri, dereleri, ormanları ve yaylaları ile görkemli bir tabiat zenginliğine sahiptir. Doğal güzelliğinin yanı sıra yüzyıllar öncesine dayalı tarihi ve mimari yapısı ile kente ait has dokuyu gözler önüne serer. Karadeniz mutfağının eşsiz güzelliğine kucak açan Ordu, kültürel açıdan da bir o kadar dikkat çeker.

Fatsa’nın 10 kilometre kuzeydoğusunda Fatsa-Aybastı kara yolu üzerinde olan Gaga Gölü, Örencik Köyü sınırları içindedir. 60 dekarlık geniş bir alana kucak açan bölge eşsiz coğrafyası ile Ordu’nun turizme açık noktalarından biridir. 10-15 metre derinliğe sahip olan Gaga Gölünün ortasında küçük bir adacık bulunur.

Şehrin tarihsel ve doğal açıdan dikkat çeken ilçelerinden biri olan Perşembe’de bulunan Hoynat Adası, eski tarihlerde gemicilerin sığınak ve depo olarak kullandığı yerdir. Hoynat tünelinin yakınındaki ada aynı zamanda ülkemizin en önemli kuş göç yollarından biridir. Martı ve karabatak kuşlarının sıklıkla görüldüğü bölge, Tepeli Karabatak kuşlarının da Türkiye’de tek yuva yaptığı yerdir.

Hatay Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç

kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Hatay Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı