Çok ucuz fiyatlarla Kars Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 35 dakikadır.

Kars Ordu uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Kars Ordu Uçak Bileti

Kars Ordu Uçak Bileti

Kültürel zenginlikleri, tabiat güzellikleri ve Karadeniz’in eşsiz mutfağı ile merak uyandıran Ordu, dört mevsim boyunca da gezginleri kendine hayran bırakan yapıdadır. Ormanları ve yaylaları ile Türkiye’nin huzur noktalarından biri olan kent, yayla ve kayak turizminin aktif noktaları arasındadır.

Ordu şehir merkezinde bulunan Taşbaşı Kilisesi 1853 yılında bölgeye hakim olan Rum Ortodoks Hristiyanları tarafından inşa edildi. Kentsel sit alanı içinde olan kilise, 1937 ve 1977 yılları arasında cezaevi olarak kullanıldı. 1983 yılında Kültür Bakanlığı tarafınca restore edilen yapı, 2000 yılında Kültür Merkezi olarak hizmete açıldı. Kesme taştan meydana gelen yapının etrafında Rum mimarisine ve yaşam tarzına ait motifler hala güncelliğini korur.

Perşembe ilçesine 15 kilometre mesafede yer alan Yason Burnu, Çaytepe Köyü sınırlarındadır. 1. derece arkeolojik, 2. derece doğal sit alanı içinde korunan Yason Burnu, uzun yıllar boyunca Rum hakimiyeti altında kalan bir bölgedir. Rumların aktif olarak kullandığı kiliseye de sahip olan merkez, doğal ve kültürel güzellikleri ile ün salan bir noktadır. Etrafında piknik alanlarının yer aldığı burun, Ordu’da güneşin doğuşunun ve batışının izlenebileceği gözde yerlerden biridir.

Kars Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Kars Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.