Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

Kastamonu Ordu uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Ordu Uçak Bileti

Kastamonu Ordu Uçak Bileti

Karadeniz mutfağının eşsiz lezzetlerinden birini sergileyen Ordu, birbirinden güzel doğal manzaraları ile hoş bir görünüme sahiptir. Tertemiz bir doğaya kapılarını açan şehir, dört bir yanındaki ovaları ile Türkiye’nin yayla turizmine hitap eden bölgesidir. Tarihi en eski çağlara kadar uzanan şehir özellikle Pontus Devletinin mimari yapıları ile görenler tarafından büyük ilgi ile karşılanır.

Deniz seviyesinden 530 metre yükseklikte bulunan Boztepe, Ordu’da ilk gidilmesi gereken yerlerin başında gelir. Muhteşem bir tabiat güzelliğine hakim olan bölgenin bir tarafı yemyeşil ormanlar, diğer tarafı ise Karadeniz ile çevrilidir. Kara yolu ile ulaşımın sağlandığı Boztepe’ye aynı zamanda 2011 yılında yapılan 2350 metre yükseklikteki teleferik yolculuğu ile de ulaşılabilir. Panoramik olarak şehrin kuş bakışı görüntüsünü ayaklar altına alan bölgenin etrafı çeşitli restoran ve kafeler ile zenginlik kazandı.

Taşları Ordu’nun turistik ilçesi Ünye’den, ahşapları ise Romanya’dan getirilen Paşaoğlu Konağı, 1896 yılında Paşaoğlu Hüseyin Efendi tarafından yapıldı. 19. yüzyıl özellikleri ile her katının apayrı işlemelere ve motiflere sahip olduğu konak, 3 kattan meydana gelir.

Kastamonu Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Kastamonu Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.