Çok ucuz fiyatlarla Konya Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Konya Ordu uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Konya Ordu Uçak Bileti

Konya Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’in zengin mutfağı, etnik özellikleri, kültürel değerleri, doğal güzellikleri ve tarihsel bütünlüğü ile dikkatleri üzerine çeken Ordu, sakin ve dinlendirici şehir hayatına sahiptir. Sahil kesiminde bulunan tatil kasabaları ile yaz turizminin kalabalık bölgelerinden biri olan şehir, aynı zamanda Çambaşı Kayak Merkezi ile de kış turizmine hitap eder.

Denizden 530 metre yükseklikte bulunan Boztepe, şehrin turizmine canlılık kazandıran başlıca merkezdir. 2011 yılında 2350 metre uzunluğa sahip teleferik sistemi ile göz alıcı bir hale çevrilen bölge, Ordu’nun kuş bakışı manzarasına sahiptir. Karadeniz ormanları eşliğinde hoş bir seyahat deneyimi sunan bölge, şehrin en rağbet gören yeridir.

1853 yılında bölgede yaşayan Rumlar tarafından inşa edilen Taşbaşı Kilisesi tarihte Ortodoks Hristiyanlarının önemli bir din merkezi olarak bilinir. İç ve dış mimarisinde yapıldığı dönemin etnik izlerini taşıyan kilise, şehre hakim olan pek çok medeniyet tarafından farklı amaçlar doğrultusunda kullanıldı. Uzun bir dönem cezaevi olarak hizmet verene yapı, tarihin belirli dönemlerinde önemli restorasyonlar gördü. Geçmişten beri Ordu’nun tarihsel ve kültürel özellikleri altında harmanlanan yapı, kentin değerleri arasındadır.

Konya Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Konya Havalimanı içinden de Konya Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Konya Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.